ent -->

Radia samochodowe Vordon – jakość a cena

Radia samochodowe są w dzisiejszych czasach rzeczą oczywistą. Mniej oczywisty jest natomiast ich wybór – na rynku pojawia się coraz więcej odmiennych modeli, niektóre bardziej zaawansowane od innych. Choć dobrej jakości urządzenie kojarzy się najczęściej ze sporym wydatkiem, wcale nie jest to regułą. Radia samochodowe Vordon można nabyć nawet w cenie nieprzekraczającej 500 złotych. Są to radia bez systemu Android, które świetnie sprawdzą się zarówno dla osób o tradycyjnym podejściu do wyposażenia auta, jak i tych bardziej wymagających amatorów nowinek technologicznych.

Zaawansowana technologia w przystępnej cenie

Radia samochodowe Vordon do 500 złotych to zaawansowana technologia w przystępnej cenie. Producent zapewnia wysoką jakość wszystkich produktów znajdujących się w jego ofercie – realnie wyróżniają się one na tle innych akcesoriów dostępnych na rynku w tym zakresie cenowym. Każdy zakup jest chroniony trzyletnim okres gwarancji, z dodatkowymi trzema miesiącami gratis.

Multicor

Radia tego typu posiadają wyświetlacz w różnych wariantach kolorystycznych (czerwony, biały). Zaprojektowane zostały w taki sposób, by ułatwić kierowcy dostrzeganie wyświetlanych informacji – nawet w ciemności. Równocześnie jasność wyświetlacza nie przeszkadza w jeździe, pozwalając skupić się na drodze.

-14%
699,99  599,00 

Funkcje radia bez Androida

Obsługa radia samochodowego Vordon jest bardzo intuicyjna, zarówno jeśli chodzi o rozmieszczenie przycisków jak i sam system. Prostota obsługi, która szybko staje się odruchowa, odgrywa niezwykle istotną funkcję – mowa przecież o urządzeniu, z którego korzystamy podczas jazdy. Zbyt długie odwracanie wzroku od drogi oraz rozkojarzenie spowodować mogą niebezpieczną sytuację na drodze.

Radia samochodowe bez Androida nie wykluczają synchronizacji z telefonem. Dzięki funkcji Bluetooth, kierowca może połączyć telefon z radiem i równocześnie uzyskać dostęp do listy kontaktów czy odtwarzacza muzyki. Po jednorazowym sparowaniu radia oraz smartfona, urządzenia będą łączyć się automatycznie, co bardzo usprawni proces korzystania z tej funkcji, tym samym zaoszczędzi czas kierowcy.

Dzięki obecności trybu głośnomówiącego, radio samochodowe Vordon zapewnia wygodne i bezpieczne prowadzenie rozmów telefonicznych podczas jazdy. To idealna alternatywa trzymania telefonu przy uchu i poplątanych słuchawek sprawi, że rozmowy samochodowe, z niewygodnej konieczności zamienią się w bezpieczny i prosty sposób na umilenie sobie podróży.

Radia samochodowe Vordon – podróż w rytm własnej muzyki

Nie można zapominać, że głównym przeznaczeniem radia, pomijając wszystkie funkcjonalne rozwiązania i udogodnienia, jest odtwarzanie muzyki. Nie inaczej jest w przypadku radia samochodowego – urządzenia Vordon zapewniają wysokiej jakości, czysty dźwięk odtwarzanych utworów. Dodatkowo, wbudowany jest w nie equalizer – zestaw siedmiu programów, które pozwalają na regulację barwy dźwięku. Umożliwia to personalizację ustawień, dzięki której każdy dopasuje rodzaj brzmienia do swojego gustu i rodzaju słuchanych utworów.

W wypadku, kiedy pasażerowie nie znajdą nic dla siebie na żadnej radiowej stacji, radia samochodowe Vordon pozostawiają inne możliwości. Dzięki wejściu AUX na przednim panelu, podłączenie smartfona do urządzenia umożliwia proste i szybkie przejęcie kontroli nad muzyką w pojeździe. To funkcjonalne rozwiązanie to sposób na słuchanie ulubionych utworów przez samochodowe głośniki, a także prowadzenie rozmów telefonicznych bez obawy o jakość połączenia. Alternatywą jest również pełnowymiarowe wejście USB, które umożliwia podłączenie radia do różnego rodzaju nośników pamięci zewnętrznej (typu pendrive).

Instalacja radia samochodowego nie jest wcale skomplikowana. Wystarczy standardowe złącze ISO, które znajduje się w wyposażeniu prawie każdego auta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *