słuchanie muzyki vordon

Płyty, Bluetooth, YouTube – jak najlepiej słuchać muzyki?

Każdy z nas czasem ma taki dzień, w którym ma ochotę zapomnieć o otaczającym nas świecie

Kłótnia z dziewczyną, złe wyniki w pracy, a za oknem szaro… Jedyne o czym wtedy myślisz to usiąść pod kocem z kubkiem gorącej herbaty i zatopić się w ulubionych dźwiękach. Jednak zanim to zrobisz, musisz zdecydować jak najlepiej odtworzyć ulubiony utwór – tak, aby jego klimat został zachowany, a równocześnie jakość dźwięku była jak najwyższa.

Trwający trend czy starodawna metoda?

Możliwości jest wiele, jedną z nich są płyty CD. Kto z nas nie lubi mieć półek z równo ułożonymi w rzędzie płytami? Możemy wtedy stanąć przed taką szafką i wybierać płytę, która idealnie pasuje do okazji. Zwolennicy tego sposobu odtwarzania muzyki twierdzą, że najbardziej magiczny moment, to ten w którym wybierasz daną płytę, otwierasz opakowanie, wsadzasz do odtwarzacza i słyszysz kilka pierwszych nut. Trwa to zaledwie kilka bądź kilkanaście sekund, jednak to chodzi właśnie o ten moment, on daje nam najwięcej przyjemności. Mimo tego, że odtwarzanie muzyki z płyt CD największą popularność zyskało na przełomie XX i XXI wieku, to wiele osób uważa to już za staromodny sposób. Płyty mają ograniczoną pojemność, a do tego łatwo je zarysować.

 

Poznaj nasze bestsellery!

-17%
-13%
125,00  109,00 
-25%
-22%
899,99  699,99 
-45%
899,99  499,00 
-22%
599,99  469,00 
NEW

 

Nie tylko walory dźwiękowe

Słuchanie muzyki przez platformę YouTube to metoda, która wielu odbiorcom zastąpiła tak bardzo lubiane płyty CD. Serwis uruchomiony w 2005 roku pozwala użytkownikom na bezpłatny dostęp do muzyki jakiej tylko zapragniesz. Jednak największą zaletą platformy są teledyski –
dzięki nim serwis odniósł największy sukces. Walory dźwiękowe został uzupełnione tymi Mwizualnymi – mamy teledysk. Dodatkową zaletą jest możliwość komentowania i udostępnia muzyki. Do niedawna mówiło się, że największą wadą YouTuba jest brak możliwości
odtwarzania muzyki w tle na urządzeniach mobilnych. Twórcy platformy przyszli z pomocą i utworzyli YouTube Premium, który jak mawiają eksperci “musiał” powstać na konkurencyjne słuchanie muzyki za pomocą Bluetootha.

Trend ostatnich lat

W ostatnich kilku latach słuchanie muzyki przez Bluetooth zyskało na popularności, a to przede wszystkim za sprawą platform takich jak Spotify. Jest to medium strumieniowe, które pozwala na dostęp do milionów utworów. Użytkownicy mogą znaleźć tam piosenki jakie sobie tylko zapragną, a co więcej tworzyć tam swoje playlisty, słuchać list wykonanych przez znajomych czy korzystać z ogólnodostępnych propozycji. Na platformie znajdziemy gotowe playlisty na walentyki, imprezę w stylu lat 80 czy na deszczowe dni. Wystarczy podpiąć się za pomocą Bluetooth do głośnika w domu czy w aucie i gotowe!

 

Produkty na promocji

-45%
899,99  499,00 
-17%
-25%
-13%
125,00  109,00 
-22%
599,99  469,00 
-22%
899,99  699,99 

A może by tak wszystkie metody…

Sposobów na słuchanie muzyki jest wiele – każdy może wybrać ten najbardziej odpowiedni dla siebie. Bez problemu znajdziemy zwolenników starych płyt CD, teledysków na YouTubie czy udostępniania muzyki przez Bluetooth. Jednak najlepszym rozwiązaniem jest posiadać dostęp do tych wszystkich możliwości – szczególnie, gdy jesteśmy z dala od domu, czy wybieramy się w długą podróż samochodem. Wtedy taki sprzęt jak radio samochodowe Vordon jest niezastąpione. Za jego pomocą możesz wrzucić płytę CD do odtwarzacza samochodowego, słuchać radia, czy połączyć się bluetoothem z twoim smartphonem. Wszystkie metody są w jednym miejscu. Dzięki produktom marki Vordon możesz odtwarzać muzykę jak tylko chcesz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *