Radia samochodowe Vordon z Androidem

Funkcje radia z Androidem

Dzięki dużemu, dotykowemu ekranowi, korzystanie z radia nie wymaga poświęcania mu dużej uwagi, co pozwala swobodnie skupić się na drodze. Każde radio Vordon jest bardzo intuicyjne i łatwe w obsłudze, a to dzięki kompatybilności ze smartfonem.

Dostęp do wszystkich niezbędnych funkcji

Sama funkcja przesyłania ekranu sprawdza się dobrze jako bezpieczna alternatywa telefonu, lecz obecność systemu android w radiu samochodowym Vordon pozwala na jeszcze wygodniejszy dostęp do wszystkich niezbędnych funkcji. Aplikacje typu Facebook, Instagram, Netflix czy Google Maps mogą zostać zainstalowane bezpośrednio na samochodowe urządzenie, a następnie użytkowane na dużym ekranie znajdującym się na wyciągnięcie ręki. Ta funkcja umożliwia między innymi łatwe korzystanie z intuicyjnej nawigacji Google, a trasy zaplanowane na smartfonie z łatwością da się zsynchronizować z ekranem radia, co znacznie ułatwi podróż w nowe miejsce.

Mirror Link

Dodatkowo, radia samochodowe z Androidem posiadają wygodną funkcję tzw. Mirror Link – umożliwia ona bezpośrednie przesyłanie obrazu wyświetlanego w telefonie na ekran radiowy. Dzięki niej jakakolwiek wyświetlana informacja będzie od razu widoczna, a kierowca nie będzie musiał sięgać po smartfona, by zareagować na powiadomienie. Korzystanie podczas jazdy z funkcji dostępnych na telefonie, takich jak odtwarzanie utworów muzycznych, wideo czy nawet e-booków staje się przez to o wiele bardziej bezpieczne i intuicyjne. Zdalny pilot dołączony w zestawie do radia samochodowego ułatwi korzystanie z funkcji Mirror Link, podobnie jak z wielu innych funkcjonalnych rozwiązań użytych w radiach samochodowych z Androidem Vordon.

-17%
-25%

Radia samochodowe z Androidem – towarzysz podróży

Te mniej oczywiste do użytkowania w aucie aplikacje – typu social media – pozwolą pozostać na bieżąco, przy równoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa. Sprawią, że czas dłużący się w popołudniowych lub porannych korkach nie będzie się tak dłużyć. Korzystanie z aplikacji takich jak YouTube czy Netflix będzie natomiast znacznie wygodniejsze na dużym ekranie radia, niż na niewielkim wyświetlaczu telefonu. Film może być świetnym urozmaiceniem postoju dla kierowcy, czy też umileniem jazdy dla pasażera.

Integralna część pojazdu – radia Vordon

Poza dostarczaniem rozrywki i pomocy w nawigacji, radio samochodowe z Androidem ułatwi również samą jazdę – duży wyświetlacz można połączyć z tylną kamerą i używać go jako funkcjonalną pomoc podczas parkowania i wycofywania. Dodatkowo, radio z Androidem pozwoli zadbać o samochód dzięki możliwości zapisu historii przeglądów i napraw oraz samodiagnostyki. Sterownik radia jest w stanie odczytywać wskazania parametrów silnika, a także diagnozować zaburzenia jego funkcjonowania i ewentualne błędy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *